לוח מודעות

פורומים

תערוכות ואירועים

מועדון לקוחות

קורסים

מדריכים/קטלוגים
 
 כתבות |  אתרים מומלצים |  תערוכות ואירועים |  קטלוג מוצרים |  קורסים | רישום חברות
הגנה מרבית כנגד זרימה חוזרת במערכות מים
דגם המונע זרימה חוזרת בקטרים "1/2 1 ו- "2 הצטרף לדגם הקיים (עשוי חומרים מרוכבים) בקטרים "1,"3/4.
היצרן היה הראשון שהביא לארץ את תודעת המז"ח וצבר לאורך השנים ידע וניסיון, פיתח את המז"ח הפלסטי הראשון בעולם והראשון המיוצר בישראל ומבטיח כתמיד שרות ואחריות של אנשיו בעלי הסמכה של משרד הבריאות.
במקביל, ממשיך המפעל לשרת את הלקוחות בגוון של מונעי זרימה חוזרת מיובאים, המותקנים בארץ ובעולם כבר מספר שנים ואיכותם ובטיחותם מוכחת בפעילותם בשטח.
1. מז"ח דגםRP-500 עשוי פלסטיק, במידות "3/4 עד "2
ומותאם במיוחד לגננות וחקלאות, לאינסטלציה ולמערכות כיבוי אש, עשוי חומרים פלסטיים העמידים בפני קורוזיה וחומרי דישון והדברה.
הוא קל במשקל, התקנתו ותחזוקתו נוחות ומותאם במיוחד לחיבורי פלסטיק במערכת.
2. מז"ח דגם XL מתוצרת CONBRACO במידות "1-1/2 – 1", יחד עם המז"ח הקודם, מתוכננים לספק הגנה מרבית כנגד זרימה חוזרת של נוזלים, במערכות בהן יש חשש לחדירה של חומרים זרים, דשנים וכימיקאלים למי השתייה.
המז"ח מורכב משני אל חוזרים קפיציים בלתי תלויים כשביניהם ממוקם שסתום פריקה אוטומטי. תעלת הפיקוד הפנימית מבטיחה הגנה ותפקוד נאותים של שסתום הפריקה וע"י כך בטיחות מרבית.
3. אל חוזר כפול דגם DVC-500 עשוי פלסטיק במידות "3/4 , "1
4. אל חוזר כפול דגם 100 – 4 S מתוצרת CONBRACO במידות "3 , "4 , "6
שני הדגמים נועדו לספק הגנה מרבית כנגד זרימה חוזרת בחיבורי כלאיים בין קווי נוזלים שאינם מסוכנים לבריאות לבין קווי מי השתייה
5. שובר ואקום דגם 2001 – 405 מתוצרת CONBRACO במידות "1/2 – "2, עומד בדרישות משרד הבריאות ומכון התקנים ומתוכנן לספק הגנה מרבית במקום מז"ח במערכות גינון והשקיה בהם קיים מיתקן לדישון וצפויה זרימה חוזרת כתוצאה מתופעת ואקום.

לפרטים באימייל

הדפסה   שלח לחבר

Copyright © 2002 ComLine LTD. All rights reserved.