לוח מודעות

פורומים

תערוכות ואירועים

מועדון לקוחות

קורסים

מדריכים/קטלוגים
 
 כתבות |  אתרים מומלצים |  תערוכות ואירועים |  קטלוג מוצרים |  קורסים | רישום חברות
מערכת ICP-OES חדשנית
חברת Spectro AI מגרמניה מציגה את המודל .Spectro ARCOS ICP-OES
זו מערכת מודרנית וחדשנית, Top of the Line, עם תכונות ייחודיות, מתוכננת ובנויה באופן מושלם ובאיכות בלתי מתפשרת, המתבססת על מעל 40 שנות ניסיון ועשרות אלפי מכשירים הפועלים בכל העולם.
בין תכונותיו הבולטות: ירידה לאורכי גל בתחום ה- Vacuum UV (130 נ"מ) המאפשר למדוד כלור, ברום ויוד בין השאר. בנוסף, המכשיר כולל ערכה למבט אקסיאלי טהור וערכה למבט רדיאלי טהור, בלי להתפשר על Dual View. הדבר שווה ערך לרכישת 2 מכשירים במחיר של אחד. המכשיר ידוע בארץ ובעולם כ'סוס עבודה' לדוגמאות כלליות וגם עם הלוגנים, אמין ויציב ומתמודד עם כל מטלה.
המכשיר בודק באופן סימולטני כ-70 יסודות, בדוגמאות נוזליות, הן מימיות והן אורגניות, כולל דוגמאות המכילות חלקיקים וריכוזים גבוהים של מלחים מומסים. המכשיר בנוי סביב מערכת אופטית ייחודית עם גאומטריית Paschen-Runge שמאפיינת את מכשירי ספקטרו, המצטיינת ברזולוציה מעולה וברגישות ללא השוואה. דור חדש של פלסמה בהספק גבוה (2,000 ואט לפלסמה) מאפשר להתמודד עם כל סוגי הדוגמאות, ולהגיב לשינויים מהירים בעומס על הפלסמה. המכשיר מציע מבט רדיאלי, או אקסיאלי ו/או מבט כפול Dual View.
נציגות החברה בארץ תומכת בציוד ובלקוחות באופן רציני ומקצועי זה למעלה מ-30 שנה ומתגאה במאות ספקטרומטרים מסוגים שונים בארץ.

לפרטים באימייל לפרטים ב-SMS לפרטים בטלפון

הדפסה   שלח לחבר

Copyright © 2002 ComLine LTD. All rights reserved.