לוח מודעות

פורומים

תערוכות ואירועים

מועדון לקוחות

קורסים

מדריכים/קטלוגים
 
 כתבות |  אתרים מומלצים |  תערוכות ואירועים |  קטלוג מוצרים |  קורסים | רישום חברות
ביצועים מרשימים למיקסר BEAR KODIAK
הנדסת האנוש ותפעולו הנוח, הם שעמדו מאחורי פיתוח מיקסר הקודיאק מתוצרת BEAR Varimixer. תהליך הפיתוח נעשה על ידי הבנה עמוקה ותיאור מדויק של צרכי המשתמש במיקסר ורצונותיו על מנת ליצור מכשיר שיאפשר מקסימום נוחות שימוש ומקסימום תוצאות בתהליך הבישול או האפייה.
המחקר היסודי כלל ראיונות עומק עם משתמשים במיקסרים שונים שאף צולמו בזמן העבודה עם המיקסרים במטבח המקצועי על מנת להבין לעומק כל פעולה ופעולה. כך נוצר הקודיאק- המיקסר הארגונומי
קערת המיקסר ידידותית למשתמש- ממוקמת בגובה קבוע של 91.5 ס"מ כך שהיא נמצאת כל הזמן בגובה משטח העבודה והגישה והשימוש בה נוחים, ללא צורך להתכופף או להפעיל מאמץ מיוחד. למכשיר מעמד על גלגלים אשר מתנתק בקלות מיחידת הבסיס הקבועה, ניתן להזיז את הקערה בקלות ובצורה המותאמת ארגונומית ממקום למקום במטבח ללא צורך להרים את הקערה המלאה. המעמד משמש תחנת עגינה לקערה וכך נוח למלא אותה במקום מסוים במטבח ולהסיע אותה בקלות לערבול היכן שממוקם הבסיס של המיקסר.
למיקסר פאנל בקרה דיגיטאלי, אפשרויות לשליטה במהירויות משתנות וטיימר אוטומטי עד 90 דקות. מנגנון מיוחד יתריע במקרה של עומס יתר בתכולת הקערה על מנת לאפשר פעולה נכונה של המיקסר ולמנוע תקלות. המיקסר עשוי כולו נירוסטה וכן גם אביזרי הערבול, דבר המבטיח היגיינה מירבית ואפשרות לניקוי יסודי של האביזרים והקערה במדיח כלים.
למיקסר גמישות שימוש בנפחים שונים, לדוגמא: 20 ליטר בשר טחון, 20 ליטר מיונז, 13 ליטר בצק לחם ו- 3 ליטר חלבון ביצה.

לפרטים באימייל לפרטים ב-SMS לפרטים בטלפון

הדפסה   שלח לחבר

Copyright © 2002 ComLine LTD. All rights reserved.