לוח מודעות

פורומים

תערוכות ואירועים

מועדון לקוחות

קורסים

מדריכים/קטלוגים
 
 כתבות |  אתרים מומלצים |  תערוכות ואירועים |  קטלוג מוצרים |  קורסים | רישום חברות
מעצבים בברזל


ברזל הוא המתכת השימושית ביותר לאדם. הוא היסוד העיקרי בהרכב כדור הארץ מבחינת מסה והרביעי בהרכב של קרום כדור הארץ. רמת הקשיחות הגבוהה הופכים אותו לחומר מקובל מאוד בבניית מכוניות, אוניות וגם לשימושים שונים בבתים ובבניינים כמו מעקות למדרגות, סורגים, שערי כניסה ועוד.


כאמן עיצובים במתכת, היוצר, כבר קרוב ל-30 שנה,  עבודות מתכת ייחודיות ומעוצבות לבתים פרטיים ולבניינים, אני רואה איך משנה לשנה גובר הביקוש וגוברת המודעות לעבודות הברזל. יותר ויותר אנשים למדו להעריך עבודת ברזל ראויה.  בין העבודות שאני מבצע עבור אנשים אפשר למצוא מעקות מעוצבים למדרגות, שערי כניסה, פרגולות בשילוב חומרים שונים, רהיטי מתכת בהזמנה אישית ועוד. אני מתייחס לכל עבודה כזו כאל 'יצירה' של ממש ואני מעצב את יצירותי בקו נקי ומתאים את רעיונותי לסגנון הלקוח ולאופי הבית.


מעקה למדרגות ביתיות  


מעקה למדרגות הינו אביזר חיוני הנמצא בכל בית בו ממוקמות מדרגות. המעקה ממוקם לרוב בדופן המדרגות ומחייב תכנון מדוקדק על מנת להיות מותאם לחלל, לשאר הריהוט ולבטיחות בני הבית. קיבוע המעקה לקיר נעשה בהזרקה של חומר כימי שמתקשה כבטון. מעקה תקין יכיל פינות וקצוות מעוגלים, רווחים אחידים בין הסורגים וגובה המתאים לתקן הבטיחותי ולבני הבית. ניתן לשלב מעקה עדין, שיש בו עיצובים מעודנים המותאמים בדרך כלל לצבעי קירות בהירים ולריהוט קלאסי, או להתאים את המעקה לעיצוב הבית במידה שמדובר בעיצוב ויקטוריאני, כפרי או אקלקטי. כך או כך, המעקה צריך להיות מותאם לחלל ולהשתלב בו בצורה הרמונית.


שערי כניסה לבית 


השער הוא 'כרטיס הביקור' הראשוני של הבית. הוא יוצר את הרושם הראשוני על הבית ומספר לנכנסים קצת על 'מי אנחנו' עוד בטרם כניסה. חשוב שהשער יהיה אסתטי ומעוצב בהתאם לטעם של בעלי הבית ויכניס את הבאים אליו לאווירה הנכונה. שער מתכת הוא שער העמיד בכל תנאי האקלים, וישמש את בני הבית לאורך שנים ללא תקלות. השערים מעוצבים לרוב בתיאום מלא  עם האדריכל, ואילו הסגנון, החומרים, הצבעים והגימורים, נבחרים על פי טעמו של הלקוח. השער יותאם לבית לפי צרכי הדרים בו: שער חשמלי, שער ידני, שער אוטומטי או שער פתוח.


פרגולות מעוצבות


הפרגולות הן אמצעי להפוך את חצר הבית\ או המרפסת\ למקום ש'כיף' ונוח להיות בו גם כשהשמש יוקדת וגם כשמטפטף בחוץ. כל פינה בחצר תהפוך לפינת מרגוע באמצעות פרגולה מעוצבת. פרגולות המתכת מעניקות מראה נקי המשתלב עם העיצוב הכללי של הבית ומאפשרות לשלב בעיצובן מגוון טכנולוגיות, שיטות בנייה, וחומרים כמו עץ, רעפים, סוכת גפנים ועוד.


הפרגולות מעוצבות בהתאם להוראות האדריכל ובתיאום איתו, תוך התאמה לטעמו של הלקוח.


רהיטי מתכת בהזמנה אישית   


רהיטים אלה מבטאים את טעמו האישי של הלקוח בביתו. רהיט מתכת יכול לשלב עץ, זכוכית, בד ועוד. עבודות המתכת האלה יכולות לבוא לידי ביטוי בבית במגוון רהיטים: ספריות, שולחנות, כסאות, שידות, אלמנטים פיסוליים ועוד. הרהיטים מעוצבים במגוון סגנונות: אירופי, עתיק, מודרני, קלאסי, או כל סגנון לבקשת הלקוח.


חצר אנגלית


חצר אנגלית היא למעשה קיר הנבנה במקביל לקיר המרתף, מתחת למפלס הקרקע, ויוצר חלל המאפשר כניסת אור ואוויר לחלל הבית בקומת המרתף. לבעל הבית חשוב לסגור את החצר האנגלית שלו בחיפוי אשר יגן על מי שעובר בסביבה מנפילה לחצר, ימנע מחיות שונות להיכנס לחלל החצר, ועדיין יאפשר כניסת אור ואוויר אל חלל החצר, ודרכו - אל קומת המרתף.

לפרטים נוספים

הדפסה   שלח לחבר

Copyright © 2002 ComLine LTD. All rights reserved.