לוח מודעות

פורומים

תערוכות ואירועים

מועדון לקוחות

קורסים

מדריכים/קטלוגים
 
 כתבות |  קורסים |  אתרים מומלצים |  תערוכות ואירועים |  קטלוג מוצרים |  גליון מס 95 | רישום חברות
סותמים את הפה לצנרת


לחץ הדחיסה, בשילוב עם טמפרטורה גבוהה במנוע דיזל, גורם לחמצן להתרכב עם החנקן שבאוויר הנדחס לבוכנת המנוע. כך נוצרות תרכובות חנקן הנפלטות לאוויר וגורמות לזיהומו. ההשפעות של תרכובות חנקן הינן יצירת ערפיח- טיפות של חומצה חנקתית, העשרת מקווי מים בסביבה בחנקן, מה שגורם לגידול בלתי מבוקר של אצות, השפעות על אפקט החממה, השפעות על שכבת האוזון ועוד.
המוצר החדש
חברת Hernon (סנפורד פלורידה, ארה”ב) מתמחה בייצור דבקים, חומרי איטום וציוד מינון המיועד לשימושם. החברה התבקשה על ידי אחת מלקוחותיה, העוסקת בהעברת נפט, לספק לה חומר איטום בעל אישור רשמי לעבודה עם DEF. בתגובה לכך, החברה העבירה דוגמאות של Dripstop® 940, חומר איטום אנאירובי, למעבדה המוסמכת Intertek Automotive Research. המעבדה בדקה ואישרה, כי חומר האיטום Dripstop® 940
נבדק על פי תקנות ה- ISO-22241 והותר לשימוש ביישומים עם DEF (Diesel Exhaust Fluid).
Dripstop® 940
Dripstop® 940 הינו חומר איטום אנאירובי לצנרת, בעל תוצאות של אטימות מעולה, נעילה קלה והורדת עלויות על ידי מניעת דליפות והגברת המהירות של פס הייצור. החומר יוצר לשימוש עם מתכות אדישות, כגון פלדת אל-חלד, לשימושים בצנרת בתהליכים כימיים., מתכות אדישות דורשות, לרוב, פריימר לזמן ריפוי (cure time) צפוי. Dripstop® 940 פותח באופן מיוחד כך שיצליח להגיע לריפוי ללא צורך בפריימר. אולם, פריימר אכן מוריד זמן ריפוי. Dripstop® 940 מראה ריפוי מהיר במיוחד כאשר הוא בשימושים עם מתכות קונבנציונאליות כמו נחושת.
כאשר DEF מוזרק לתוך מנוע ריק מגז, הוא מבצע במהירות הידרוליזה שתוצריה הם אמוניה מחומצנת החיונית להקטנת הפליטות של תחמוצות חנקן (NOX). לרוב, בציוד הבא במגע עם DEF, נעשה שימוש בהתקן מפלדה טהורה. Dripstop® 940 יוצר באופן מיוחד לעבודה אידיאלית עם פלדה טהורה וכיום הוא מגלה הרמוניה עם DEF.
פירוט טכני של המוצר ויתרונותיו
Dripstop® 940 נמצא בשימוש נרחב למטרות מגוונות כחומר אטימה אנאירובי. הוא מונע כניסת חמצן ולפיכך מונע חלודה, הוא בעל כושר אטימה גבוה ביותר, ויוצר באופן מיוחד לעבודה עם התקנים מפלדה טהורה או להתקני תברוגת התעשיות הפטרוכימיות.
לרוב, מתכות טהורות צריכות אסמכתה המבטיחה זמן ריפוי צפוי במגע עם החומר. הכימיה המורכבת ב- Dripstop® 940 מספקת זמן ריפוי מהיר ביותר בשימוש עם מתכות כגון נחושת, פלדת CO ועוד. חומר איטום זה עומד בלחצים גבוהים, איטום בקיטור בלחץ גבוה בטמפרטורה של 204OC כאשר הוא מפגין אדישות כימית. נוסף לכול, הוא משמן יישומים לתברוגות על מנת למנוע קורוזיה גלוונית ולהבטיח פירוק נאות במידת הצורך. החומר החדש
 מונע דליפות גז ונוזל במהלך שינוי הלחצים ומגיע לניצולת איטום עד 10,000 PSI לאחר 24 שעות ריפוי.
יישומים אופייניים
היישומים האופייניים ל- Dripstop® 940 הם: אביזרים מפלדה טהורה להעברת DEF, קו אביזרי דלק, חיבורים מצופים קלות, בתי חרושת לנייר, צנרת לבתי זיקוק, ציוד לאריגה, צנרת לכלור ולסודה נוגדת חומצה, קו לאביזרי הידראוליקה, קו לאביזרים המכילים אוויר דחוס, קווי קיטור בלחץ גבוה וכל אביזר הדורש איטום אנאירובי.
חברת י.ביבאס מייצגת ומשווקת בארץ את מוצרי Hernon.
* למידע נוסף http://www.bivas.co.il
לפרטים נוספים

הדפסה   שלח לחבר

Copyright © 2002 ComLine LTD. All rights reserved.