לוח מודעות

פורומים

תערוכות ואירועים

מועדון לקוחות

קורסים

מדריכים/קטלוגים
 
 כתבות |  קורסים |  אתרים מומלצים |  תערוכות ואירועים |  קטלוג מוצרים |  גליון מס 95 | רישום חברות
הדבקת פוליאולפינים
פולימר פוליאולפיני נחשב לחומר הגלם המועדף והנפוץ ביותר בתעשיית הולכת המים והגז . יתרונו המובהק של הפוליאולפין בא לידי ביטוי באדישות הפולימר למגוון נרחב מאוד של מרכיבים אותם הוא פוגש בסביבת העבודה האגרסיבית אליה תוכנן.
חסרונו נובע מיתרונו, כלומר ביצוע הדבקה של חלקים העשויים מפולימר פוליאולפיני הנו אתגר תעשייתי, ולכן תעשיות שלמות משתמשות בריתוך אולטרא סוני. ריתוך זה מסוגל לבצע איחוי פני שטח ברמה טובה, אולם גם לטכנולוגיה זו עקב אכילס - חיבור מצח (חזיתי של שני חלקים).
פורמולה חדישה של דבק מהיר ציאנו אקרילי על בסיס אתיל, פותחה על ידי יצרנית הדבקים HERNON U.S.A
פורמולה בשתי צמיגויות :
HERNON 73241 - צמיגות בינונית – 150cps
HERNON 80122 - צמיגות גבוהה -2000cps
דבקים אלו פותחו על מנת לתת מענה לעקב אכילס של הטכנולוגיה האולטראסונית – כלומר ביצוע הדבקת מצח יעילה לצנרת פוליאתילן מוצלב וחלקי פוליפרופילן לחוזק גזירה של למעלה מ -2000 psi .
הכנת פני השטח של מצעים אלו להדבקה הנה פשוטה וזהה לכל הדבקה אחרת – משייפים קלות את פני השטח עם נייר שיוף ולאחר מכן מנקים עם אלכוהול נטול שומנים או עם קלינר מקצועי EF-62 .
שימוש בפריימר EF-69 בתוסף להכנת פני שטח טרום הדבקה נמצא כי העלה את חוזק הגזירה הסופי בעשרות אחוזים , השימוש בפריימר מוסיף פעולה לאחר הניקוי של הברשת הפריימר והמתנה בת עשר דקות טרום יישום הדבק.

לפרטים באימייל לפרטים ב-SMS לפרטים בטלפון

הדפסה   שלח לחבר

Copyright © 2002 ComLine LTD. All rights reserved.