לוח מודעות

פורומים

תערוכות ואירועים

מועדון לקוחות

קורסים

מדריכים/קטלוגים
 
 כתבות |  קורסים |  אתרים מומלצים |  תערוכות ואירועים |  קטלוג מוצרים |  גליון מס 95 | רישום חברות
מצמדי CENTA
חברת CENTA גרמניה הינה יצרנית מובילה של מצמדים ומקשרים גמישים מאז 1970.
מוצרי החברה משמשים במערכות-הינע והעברת כוח של מנועי דיזל נייחים, ציוד מכני הנדסי, מערכות הידראוליות וכלי שייט בכל הגדלים.
CENTA יצרנית הקופלונגים והמצמדים (COUPLING) נכללת היום בתוך קבוצת החברות של Rexnord..
אנו מתכננים, מייצרים ומשווקים רכיבים מכניים ברמה הנדסית מהגבוהים ביותר ברחבי העולם המשמשים במערכות מורכבות בהן דרישות האמינות של לקוחותינו ועלות הכישלון או השבתה גבוהות במיוחד. אנו ממשיכים להניע בתעשייה מערכי עבודה וייצור המשפרים את האמינות של ציוד התומך בתעשיות מפתח, כולל מזון, משקאות, רכב, אנרגיה וכרייה. REXNORD רכשה את CENTA Transmission בשנת 2018 והצטרפה למובילה בתעשייה בייצור של מצמדים וקופלונגים מהטובות בעולם.
לחברת CENTA מגוון רחב של מצמדים וקופלונגים הנותנים צימוד , פיתול והעברה של תנועה בין המנועים למערכות הייצור והעבודה.
המצמדים והקופלונגים המצוינים של החברה מאפשרים להתחיל ולעצור את היחידה המונעת תחת עומס ותוך הגנה על צירי ההנעה , המסבים, המנועים ,המשאבות והגירים מפני כוחות תגובה מזיקים.
מצמד=מקשר= קופלונג הוא רכיב החשוב ביותר להעברת כוח בין המנוע לחלק המונע על ידו.
CENTA מובילה ביצור ופיתוח סוגי מקשרים גמישים למכונות בתעש' מהמנועים וגירים בתחבורה ובספנות.
מוצרי חברת CENTA מכסים טווח רחב של פתרונות הינע; החל ממצמדים גמישים פשוטים (Flexible coupling), דרך מקשרים קשיחים (Torsional stiff), גלי הינע (Drive shafts) ועד מערכות מורכבות של העברת כוח הדורשות דרגות שיוור (Alignment) מדויקות ובקרת רעידות (Torsional vibrations).
מוצרי החברה נמצאים בשימוש בישראל זה עשרות שנים; בגנרטורים של צה”ל, בקומפרסורים שונים, בצ.מ.ה כגון: Bomag, Hamm, Terex ו-קטרפילר, בספינות של חיל הים ושל רשויות אזרחיות.
חב’ רדקו נמצאת בקשר קבוע וישיר עם החברה בגרמניה למתן פתרונות ויעוץ טכני.
ברשותנו מלאי מצמדים גמישים מסוגים שונים.
מידע נוסף ניתן למצוא באתר החברה, ובעמוד הקטלוג.

בין מוצרי החברה:
AFLEX-A, CENTAFLEX-ACV, CENTAFLEX-AGM, CENTAFLEX-AM, CENTAFLEX-B, CENTAFLEX-BL, CENTAFLEX-CO, CENTAFLEX-D, CENTAFLEX-DS,CENTAFLEX-E, CENTAFLEX-H, CENTAFLEX-K, CENTAFLEX-KE, CENTAFLEX-M, CENTAFLEX-R, CENTAFLEX-RV, CENTAFLEX-T, CENTAFLEX-X, CENTAJOINT, CENTALINK, CENTAMAX-B, CENTAMAX-G, CENTAMAX-HTC, CENTAMAX-S, CENTASTART-V, CENTAX-K, CENTAX-SEC, CENTADISC-M, CENTACARBON, CENTA CP, CENTAS FH, CENTA-SCS, CENTA-TLMS, CENTADISC-C,

לפרטים באימייל לפרטים ב-SMS לפרטים בטלפון

הדפסה   שלח לחבר

Copyright © 2002 ComLine LTD. All rights reserved.