לוח מודעות

פורומים

תערוכות ואירועים

מועדון לקוחות

קורסים

מדריכים/קטלוגים
 
 כתבות |  אתרים מומלצים |  תערוכות ואירועים |  קטלוג מוצרים |  קורסים | רישום חברות
שמן מנוע סינטטי PRESTEZA MSP 5W30
PRESTEZA MSP 5W30 הוא שמן מנוע סינטטי המיוצר בטכנולוגיות מתקדמות ומיועד למנועים החדשים עם תקני זיהום אוויר EURO V. תכונות השמן מאפשרות הקטנה של רמת המזהמים וחיסכון בתצרוכת דלק. כמו כן, השמן מכיל חבילת תוספים, וזה שמן בסיסי ברמה גבוהה, המקנה עמידות תרמית גבוהה והתנגדות לחמצון ובכך מגן השמן על חלקי המנוע.
שימושים
PRESTEZA MSP5 בצמיגותW/30 מתאים למנועי בנזין מודרניים וחדישים עם הזרקת בנזין וכן במנועי דיזל חדישים - ברכב פרטי ומסחרי קל. השמן מיועד בעיקר לרכבי דיזל המצוידים במסנן חלקיקים.
שמן מנוע סינטטי SPECIAL SYNTH 5W40
השמן SPECIALSYNTH הינו שמן מנוע סינתטי מלא המיוצר בטכנולוגיה חדישה של תוספים. השמן מיוצר במיוחד לפי הדרישות המיוחדות של היצרנים למנועי דיזל ובנזין. השמן מאושר ע"י יצרני רכב בהיותו מיוצר לפי נוסחה בלעדית שפותחה לפי דרישותיה. הצמיגות 5W/40, האופיינית לשמנים המיוצרים בטכנולוגיה עדכנית, מבטיחה זרימה מלאה ומיידית של השמן בכל התנעה, גם בתנאי קור. לשמן יציבות תרמית מעולה ותכונות הגנה מפני שחיקה ובלאי, כנדרש למנועים חדישים.
שימושים
השמן SPECIALSYNTH 5W/40, מתאים כשמן מנוע בכלי רכב חדישים, שעבורם נדרשים שמני מנוע העונים למיפרטי - בנזין ודיזל, וכן הוא מותאם למנועי דיזל המצוידים ביחידת 'מזרק משאבה'.
השמן מתאים למנועי רכב OEM, בהיותו מתאים למיפרטים מתקדמים של יצרני רכב אירופים.


לפרטים באימייל לפרטים ב-SMS לפרטים בטלפון

הדפסה   שלח לחבר

Copyright © 2002 ComLine LTD. All rights reserved.