לוח מודעות

פורומים

תערוכות ואירועים

מועדון לקוחות

קורסים

מדריכים/קטלוגים
 
 כתבות |  אתרים מומלצים |  תערוכות ואירועים |  קטלוג מוצרים |  קורסים | רישום חברות
מזלפי Rainshower
מזלפי Rainshower®, המאופיינים בטכנולוגיית GROHE DreamSpray® , מציעים בחירה בין ארבעה מצבי הזלפה מפנקים - הזלפת "גשם" (Rainspray), הזלפת "סילון" (Jet) נמרצת, הזלפה טהורה – Pure – לזרם רגוע או הזלפת "שמפניה" בועתית ואוורירית. על אף גודלם המרשים, מזלפי Rainshower® משתמשים בכמות מים שאינה שונה מזו של מזלפים רגילים.
הפרופיל של מזלף Rainshower® Cosmopolitan משתמש בצורות גיאומטריות המשמשות בסיס לקולקציות הברזים המינימליסטיות, בעוד מזלף Rainshower® Classic מאופיין בצללית אורגנית רכה שמגרה את חוש המישוש. Rainshower® cosmopolitan הוא בחירה אידיאלית לחדר אמבטיה מודרני בחיתוכים חלקים, בעוד של- Rainshower® classic יש מראה ואיכות נצחיים. שניהם זמינים בשתי מידות – 130 מ"מ ו-160 מ"מ.
Rainshower® Rustic נולד מתוך הצורך לשלב את הטכנולוגיה המודרנית העכשווית עם מאפיינים תקופתיים מרומזים מעידן אחר. התוצאה היא מקלחת בסגנון אותנטי הניצבת בפסגת הטכנולוגיה המתקדמת. משתמשים בכמות מים שאינה שונה מזו של מאחזי יד רגילים.
כל המזלפים מקבוצת Rainshower® מאופיינים בטכנולוגיית GROHE CoolTouch® המאפשרת מגע יד שלעולם אינו חם מדי. הגימור בטכנולוגיית GROHE StarLight® מבטיח ברק וניקיון לאורך שנים, ומערכת SpeedClean מאפשרת ניקוי קליל של הנקבים משאריות אבנית.

לפרטים באימייל

הדפסה   שלח לחבר

Copyright © 2002 ComLine LTD. All rights reserved.