לוח מודעות

פורומים

תערוכות ואירועים

מועדון לקוחות

קורסים

מדריכים/קטלוגים
 
 כתבות |  אתרים מומלצים |  תערוכות ואירועים |  קטלוג מוצרים |  קורסים | רישום חברות
איטום מערכות מים בעידן הפולימר
חדשנות בעולם החומרים הובילה רבות מיצרני המגופים ואמצעי הולכת מים לצעוד קדימה ולעבור לעולם הפולימר , כדי לתת מענה של קשיות , חוזק ואדישות לתנאי סביבה. פולימרים אלו החלו אט אט להחליף את המתכת בתעשיית הוויסות והולכת המים.
התקדמות בפיתוח וייצור פולימרים חדישים הובילה את התעשייה להתמודדות עם אתגרי ייצור חדשים בתחום האיטום, קיבוע ואבטחה של מוצרי הולכת המים, תהליכים אשר בוצעו עד כה בעזרת דבקים אנאירוביים על גבי חלקי מתכת נמצאו ברוב המקרים כלא מתאימים ואף מזיקים.
תכונת פולימרים מסוימים כגון פוליפרופילן , פוליאתילן , אשר נפוצים בשימוש , נמצאו כקשים מאוד להדבקה \ איטום בשל אדישותם (מיעוט ראדיקליים חופשיים על פני הפולימר).
חברת HERNON U.S.A אשר מתמחה בייצור דבקים לתעשיית המים בארה"ב , פיתחה את דבק האיטום Self sealer 604 , לבצע איטום של הברגות פלסטיק ומתכת ללא חשש לסדקים , הדבק הנו על בסיס אקרילי ומים ומיושם על פני ההברגה כפילם טרום חיבור. (ראה תמונה)
הדבק עבר בדיקות מקפידות לאיכות ואי רעילות על ידי מכון NSF אמריקאי סעיף 61 (הדן במי שתייה) וכן הועבר תקינת MH14222-UL בתחום מערכות הגז ואלקטרוניקה.
604 מבצע אטימה במערכות לחץ עד 3000 PSI בהברגות של 3 צול NPT , או עד 10,000 PSI בהברגות 2\1 צול NPT , בהברגות מתכת , PVC ופוליפרופילן.
יתרון חשוב של הדבק הוא שניתן לפתוח ולסגור את מכלול ההברגה עם פילם הדבק עד שמונה פעמים מבלי לאבד אטימה .

לפרטים באימייל לפרטים ב-SMS לפרטים בטלפון

הדפסה   שלח לחבר

Copyright © 2002 ComLine LTD. All rights reserved.