לוח מודעות

פורומים

תערוכות ואירועים

מועדון לקוחות

קורסים

מדריכים/קטלוגים
 
 כתבות |  אתרים מומלצים |  תערוכות ואירועים |  קטלוג מוצרים |  קורסים | רישום חברות
בנייה קלה
פיתוח מרכזי במערכות הבנייה הקלה הוא הפרופיל התרמי. בעולם ובישראל ישנה חובה היום להכניס פרופילים תרמיים למערכות אלומיניום.הרציונל הוא שבין האלומיניום הבא במגע עם החוץ לבין האלומיניום הנמצא בפנים הבית יש הפרדה של חומר פלסטי אשר אין לו מוליכות חום. במקרים רבים יכולים להיות הפרשי טמפרטורה בין החוץ לבין הפנים עד 40 מעלות. ללא הפרדה תרמית החום והרטיבות בתוך הבית יגרמו לכך שהאלומיניום הקר (כאשר אינו מופרד) יגרום לקונדנסאציה (הקוות מים) על הפרופיל.
כדי למנוע אגלי מים גם על פרופילי האלומיניום וגם על הקירות או התקרה, משתמשים בפרופילים התרמיים העוטפים את קירות המבנה, את פתחי החלונות והדלתות.
במערכות הבנייה של יצרן אלומיניום נודע כ-70 סוגי פרופילים תרמיים שונים כגון מסילות בסיס, כיסוי, קודקוד, גיבלים, עמוד פינתי ועוד. הפיתוח הזה מהווה פריצת דרך המעניקה לבית יותר בידוד ומונעת את תופעת “ההזעה” על הקירות והפרופילים.
מערכת הבנייה הקלה המוצעת היא האיכותית והמבודדת ביותר כיום לבנייה הפרטית. בקרת איכות קפדנית ותקנים בין לאומיים מאפשרים לבונה ולאדריכל ליהנות משילוב מנצח בין פרופילים תרמיים, לבין פנלים אסתטיים מבודדי חום וקור שעושים את ההבדל.

לפרטים באימייל

הדפסה   שלח לחבר

Copyright © 2002 ComLine LTD. All rights reserved.